Sepetiniz boş...
Giriş Yap
XML ENTEGRASYONU
ENTEGRASYONLAR XML ENTEGRASYONU TESLİMAT Kargo ve Teslimat Teslim Alma İADE KOŞULLARI TÜKETİCİ YASASI İADE KOŞULLARI ÖDEME SEÇENEKLERİ Ödeme Seçenekleri GÜVENLİK NEDEN GÜVENLİYİZ SIK SORULAN SORULAR Sık Sorulan Sorular BİZE ULAŞIN Bize Ulaşın

XML ENTEGRASYONU

 

 

Malzemeciniz.com Türkiye'de toplu satıcı sistemi ile çalışan bir online satış sitesidir. Dijital platformda internet sitelerine ürün tedariği sağlamakta ve onların adına gönderimde bulunmaktadır.

 

OTOMATİK VERİ PAYLAŞIMI VE VERİ YÖNETİM METODU

 

Xml entegrasyonu nedir ? diye soracak olursanız, bizce xml entegrasyonu otomatik veri yönetimi ve bu verinin (datanın) paylaşım yöntemleri diyebiliriz.

 

Malzemeciniz.com olarak uzun zaman bilgi birikimi ve şirket hedef stratejilerimiz doğrultusunda internet perakende sitelerine ürün tedariği yapmaktayız.

İmalatını, ithalatını, bayiliğini veya tedariğini yapabildiğimiz ürün veya ürünleri bayilerimizin satabileceği standar resim, bilgi ve içerik hazırlıklarını yaptıktan sonra interaktif veri paylaşım yöntemi olan XML veri paylaşımı metodunu kullanarak bayiler ile otomatik paylaşım yapmaktayız. Bu sayede stok, fiyat ve içerik bilgileri veya yeni ürün eklemeleri gibi işlerle uğraşmak zorunda kalmayan internet siteleri sadece ürünleri pazarlamak ve müşterilerine yoğunlaşmaktan başka birşeyle uğraşmalarına gerek kalmadan bu detayların çözüm ortağı olmaktayız.

 

İkinci aşama olarak paylaştığımız ürünlerin bayilerimiz tarafından satıldığı andan sonra Malzemeciniz.com a girip sevk adresini müşterisinin bilgileri doğrultusunda girdiğinde direk bayi adına onun bize yolladığı fatura çıktısını alıp üzerine koyarak ve onun anlaşmalı olduğu kargo ile onun adına gönderimini sağlayabilmekteyiz ve 100% drop shipping (adınıza) gönderim yapmaktayız. İstenildiğitakdirde ise fiyat bilgisi olmayan sevk irsaliyemiz ile ürünleri göndermekteyiz. 

 

 

 

Toparlayacak olursak, malzemeciniz.comolarak bayilerimize n11.com, gittigidiyor.com, epttavm.com, sanalpazar.com, sonfiyat.com gibi direk internet pazarlarına ürün ekleyebileceği yapıda hazır xml linklerimiz bulunmakta ve isterlerse kendi web sitelerine özel xml linkide oluşturabilmekteyiz.

Daha genişletecek olursak daha önce web sitelerine entegre ettikleri bir xml linkine göre yapı oluşturabilir ve ek bir masraf çıkarmadan kolayca yeni bir kayıt yapabilirler.

Bu uygulamalar sayesinde ortak bir ürün ve veri tabanı kullanarak birçok işimizi hızlandırmış oluyoruz. Bayilerimizle kordinasyon halinde ve ortak iş geliştirme yapabilmekteyiz.

 

E-TİCARETİN ÖNEMİ NEDİR? 

Küreselleşmeyle birlikte, uluslararası ticaret yapmanın boyutu değişmiş, bu alanda faaliyet gösterenlerin daha fazla rekabet avantajı sağlaması gerekliliği ortaya çıkmıştır. 

Rekabet koşullarına ayak uydurabilmek, değişimi yönetebilmek için teknolojik yeniliklere uyum sağlanması, gerekli dönüşümün gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Günümüzde rekabet avantajını sağlamaya yönelik bu dönüşümün yeni bilişim araçlarından bağımsız gerçekleştirilebilmesi mümkün değildir. Bilgi ve iletişim teknolojilerinden yararlanan ticaretin yeni yüzü olan e-ticaret, yakından izlenmesi ve özellikle önem verilmesi gereken bir konudur.

Firmalarımız teknolojiyi etkin ve etkili kullanarak elektronik ticaret alanında dinamik ve aksiyoner olmalı, iş planlarına elektronik ticareti dahil ederek sınırlarını genişletmeli ve küresel rekabet avantajını yakalamalıdırlar. Bu avantaj yakalandığında sonuçları, ülkemizin rekabetçi gücünde, toplam faktör verimliliğinde ve GSYİH'sinde artış olarak ortaya çıkacaktır. 

Xml Entegrasyonu
DROP SHİPPİNG
B2B BAYİ SİSTEMİ
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
SOSYAL AĞLAR
Malzemeciniz.com perakende ürün satışı yapan bir internet sitesi olmanın dışında, diğer satış yapan web sitelerinin de XML desteği ile tedarikçisi konumuna gelmiştir. Türkiye'de dijital toptancılığı sağlamış, üretici ve ithalatçıların ürün yelpazesini pazarladıkları bir portal haline almıştır...