Sepetiniz boş...
Giriş Yap

MİSYON

Türkiye’nin En Büyük Malzeme Deposu

 

Malzemeciniz.com’a Hoş geldiniz!

2010 yılında online alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının her sektördeki ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için kollarımızı sıvadık. Hayallerimizi hırsla değil azimle büyütüp;

online alışveriş fikrini bir adım öteye taşıyarak, çoklu satıcı sistemiyle farklı olmalıydık ve öylede oldu.

 

Sadece kendimizi değil, bizimle birlikte tedarik sağlayan satıcılarımızı da büyütmeye devam ediyoruz.

Müşterilerimiz, tek bir firma yüzüyle ve tekbir adresten yüzlerce ürüne ve onlarca firmayla buluşmuş oluyor. 

Hem güvenli ve hemde sloganımız olan %/100 Pratik alışverişin tadını çıkarmış oluyorlar.

 

Neden Toptan E-Ticaret?

Günümüz koşullarında rakipler arasından sıyrılabilmenin en önemli unsurlarından biri de "hız" dır. Özellikle Anadolu'da perakende satış yapan mağazalarımız için yeni çıkan bir ürünü anında tedarik edip müşteriye sunabilmek hem prestije hem de kazanca büyük katkı yapmaktadır.

Bu nedenle e- toptan ticaret büyük öneme haizdir. Küçük sermayelerle işini yürüten Anadolu esnafının İstanbul'a gelerek ürün temin etmesi hem iş gücü kaybı hem zaman hem de seyahat masrafları da eklenince eşittir yüklü miktarlarda para kaybı demektir. Malzemeciniz.com sitesi olarak firmalarımızın bu kayıplarının önüne geçmek amacıyla Toptan e- ticaret sistemini güven odaklı bir alt yapı ile hizmete açmış bulunmaktayız.

 

İstoç'u Ayağınıza Getiriyoruz!
 
Türkiye'nin toptan deyince ilk akla gelen yeri olan İstoç'ta açtığımız şubemiz ile İstoç'taki binlerce ürünü Anadolu esnafının ayağına götürüyoruz. 
 
Toptan ürünlerde resim odaklı e-ticaret sistemlerinin yeterli güveni sağlayamadığı aşikar bir hal almıştır. Bu nedenle malzemeciniz.com olarak yep yeni bir hizmeti esnafılarımız ile buluşturuyoruz. 
 
Videolu toptan e- ticaret! İstoç'ta açtığımız şubemizin içinde ki stüdyomuzda toptan satış yapan bir firma yetkilisi ve sunucumuz sizlere video üzerinden seslenecaktir. 
 

 

Ürünlerin tüm detaylarının görülebildiği HD videolar ile ürünleri kendi ellerinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Stüdyoda firma yetkilisinin bulunması sayesinde ürünü kimden aldığınızı görecek ve firmanın ürününün arkasında olduğunu bilerek malzemeciniz.com üzerinden ürünler için güvenle sipariş verebileceksiniz.

 

Xml Entegrasyonu
DROP SHİPPİNG
B2B BAYİ SİSTEMİ
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
SOSYAL AĞLAR
Malzemeciniz.com perakende ürün satışı yapan bir internet sitesi olmanın dışında, diğer satış yapan web sitelerinin de XML desteği ile tedarikçisi konumuna gelmiştir. Türkiye'de dijital toptancılığı sağlamış, üretici ve ithalatçıların ürün yelpazesini pazarladıkları bir portal haline almıştır...