Sepetiniz boş...
Giriş Yap

BİZ NE YAPIYORUZ

İşini İnternete Taşı Hemen Satış Yap Kârlı Çık!

 

Malzemeciniz.com olarak yeni yatırımlar yapıyor, alt yapı olarak portalımızı geliştirerek diğerlerinin aksine vizyonu ve kapasitesi paralel bir yapı olarak kendimizi ve iş ortaklarımız olan, ''satıcı bayiler''de geliştirerek uyumlu hale getiriyoruz.

Önümüzdeki yıllardaki ticaretin pazarlama dili olan e-ticaret'e ilginin farkındayız ve şimdiden bu alana katılmak isteyen girişimcilere hızlı, pratik, ekonomik ve kolay bir şekilde bu alana girmelerini sağlıyoruz.

İnternet dünyasında zamanın nekadar kıymetli olduğunuda biliyor ve hızımıza ara vermeden devam ediyoruz. Sizleri'de bu yapının içinde görmeyi diliyor ve davet ediyoruz. 

 

Genel olarak yaptıklarımızı şu şekilde sıralayabiliriz.

 1. Satıcı olan kurumsal üyemiz olmaktadır.
 2. Firmanıza özel sitemizle alakalı kartvizit (örneği aşağıdadır) ve broşur çalışması yapıyoruz. 
 3. Size özel bayi ekranından ürünlerinizi, siparişlerinizi ve satışlarınızı takip edebilirsiniz.
 4. Sitenin çeşitli alanlarında sattığınız ürünlerle alakalı banner reklam çalışması yapılmasını sağlıyoruz.
 5. Ürün ekleme manuel yapılabildiği gibi. Excel ve xml ile ürün aktarımı yapılmaktadır.
 6. Xml sitemizle uyumlu olması halinde ücretsiz olarak yapılacağı gibi uyumsuz olması halinde ek 200 TL yazılım maliyeti söz konusu olmaktadır. 
 7. Sitemizde size özel mini web sitesi veriyor (Aşağıda Örneği var) isterseniz bu siteyi size özel web adresinde yayınlıyabiliyorsunuz. Kendi tanıtımınızı yapmanızı ve kurumsal yapınıza hitap eden bu hizmetten ekstra bir ücret almıyoruz.
 8. Profesyone sipiker ve sütutyoda isterseniz tanıtım videonuzu çekip röportaj yaparak sosyal medyada paylaşıyor ve sitenize ekliyoruz. Bu ekstra 50 Tl bedel karşılığında oluyor.
 9. Tedarikci eklemenizi sağlıyor ve hangi ürünü kimden aldığınızı görmenizi sağlıyoruz ve gelen siparişleri direk tedarikcinize yönlendirebiliyorsunuz..
 10. İstediğiniz kargo kampanyasını size özel yapıp ürünlerinizde gösteriyor, ve bunun duyurusunu ürünlerinizde ve kategorinizde yapmanızı sağlıyoruz.
 11. İsterseniz ürün ekleme ve takip işleminizi ücret karşılığında yapıyoruz.
 12. Stokğu biten ürünleriniz size otomatik olarak bildiriliyor ve stok düzenlemesi yapabiliyorsunuz.
 13. Stok ''0'' olan ürünlerinizde ön spariş alabiliyorsunuz veya mail adresini alarak stok olduğu anda müşterinize otımatik mail ile bilgilendiriyoruz.
 14. Sipariş durumlarını güncelleyebiliyor ve parçalı sevkiyat yapabiliyorsunuz.
 15. Yaptığınız satışları taksitli olsa bile komisyon kesimi yapılarak her cuma hesabınıza yatrıyoruz.
 16. Malzemeciniz.com'a eklediğiniz ürünler otomatik olarak farklı sitelerde de satışa çıkıyor ve sizin için ekstra bir maliyet olmuyor ve direk kendi panelinizde görebiliyorsunuz.
Xml Entegrasyonu
DROP SHİPPİNG
B2B BAYİ SİSTEMİ
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
SOSYAL AĞLAR
Malzemeciniz.com perakende ürün satışı yapan bir internet sitesi olmanın dışında, diğer satış yapan web sitelerinin de XML desteği ile tedarikçisi konumuna gelmiştir. Türkiye'de dijital toptancılığı sağlamış, üretici ve ithalatçıların ürün yelpazesini pazarladıkları bir portal haline almıştır...